Уряд схвалив внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу"
20.03.2013 | 17:20
Прес-служба Міністерства закордонних справ
 

20 березня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу».

 Даний нормативно-правовий акт розроблено Міністерством закордонних справ України на виконання відповідних доручень Президента України та Кабінету Міністрів України.

Внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу» зумовлене необхідністю забезпечити уніфікацію його термінології в частині визначення закордонних дипломатичних установ України, розмежування статусу постійного представництва України при міжнародній організації, членство в якій Україна набула або/та членство в якій Україна не набула.

Проектом акта також передбачено запровадження механізму регулювання статусу, завдань і функцій закордонних дипломатичних установ України єдиним підзаконним актом.

З цією метою після ухвалення даного Закону буде розроблено окреме Положення про закордонні дипломатичні установи України, що регулюватиме статус, завдання та функції дипломатичного представництва України за кордоном, консульської установи України та постійного представництва України при міжнародній організації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246166844