На Вінниччині з місцевих бюджетів додатково виділено майже 280 тис. грн. на розвиток дитячої творчості
21.03.2013 | 15:30
Вінницька ОДА
 

З метою розвитку творчого потенціалу дітей та підлітків, участі у фестивалях, конкурсах із місцевих бюджетів додатково виділено майже 280 тис. грн. Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», 868 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей здобувають мистецьку освіту безкоштовно, що на 67 дітей більше у порівнянні з минулим роком. Пільгову оплату за навчання в розмірі 50% мають 230 учнів.

У 2012 році понад 500 юних вінничан стали лауреатами 36 міжнародних та 55 всеукраїнських різножанрових конкурсів. Найкращі результати показали учні шкіл естетичного виховання міст Вінниця, Гнівань (Тиврівського р-ну), Cамгородка (Козятинського р-ну), Соболівки (Теплицького р-ну).

Творчі здобутки галузі культури області доповнилась перемогами студентів Вінницького училища культури і мистецтв, які стали лауреатами 9 міжнародних та 16 всеукраїнських  конкурсів професійної майстерності.

Традиційно високими є показники роботи обласного академічного театру ляльок. За минулий рік понад 4,7 тис. чол., або майже 10% дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт переглянули вистави колективу безкоштовно.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246168848