Донецька ОДТРК активно висвітлює проблеми видобутку нетрадиційного газу
21.03.2013 | 17:48
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Донецька обласна державна телерадіокомпанія широко висвітлює підготовку до промислового видобутку сланцевого газу на території регіону та інформує про перспективи, які відкриває він для економіки України.

Зокрема, цій темі були присвячені спецвипуски телепрограм «Вектор економіки», «На порядку денному» та «Регіон». Інформаційні сюжети виходили у випусках «Регіональної служби новин». Екологічному аспекту зазначеного питання були присвячені програми обласного державного радіо «Акценти» та «Екологічний рух», у яких взяли участь  екологи та представники громадськості.

Державний мовник також висвітлював нараду керівництва регіону з Міністром екології та природних ресурсів Олегом Проскуряковим та Міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким, що відбулась 20 березня у Донецьку. Підсумовуючи результати наради, Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький наголосив в ефірі Донецької ОДТРК, що видобуток нетрадиційного газу допоможе регіону стати енергетично незалежним і дасть поштовх економічному зростанню. А Олег Проскуряков, у свою чергу, зазначив, що на всіх стадіях ведення робіт з реалізації проекту видобутку газу щільних порід пісковиків, екологічні питання та проблеми збереження довкілля вирішуються якнайперше.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246170448