Держкомтелерадіо розробляє пропозиції щодо покращення діяльності ЗМІ під час виборів
22.03.2013 | 09:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Держкомтелерадіо України готує пропозиції щодо удосконалення нормативно-правового регулювання діяльності ЗМІ під час виборчого процесу. Зокрема, йдеться про підвищення рівня незалежності медіа із забезпеченням дотримання принципу політичного плюралізму.

Відповідна робота здійснюється на виконання плану першочергових заходів щодо удосконалення законодавства з питань проведення виборів, затвердженого урядовим розпорядженням.

До цієї роботи залучена і громадська рада при Держкомтелерадіо України. Всі пропозиції, надані громадськістю та підготовлені Держкомтелерадіо, будуть передані на розгляд Кабінету Міністрів України.

Також планується провести за участю експертів Ради Європи, ОБСЄ та Євросоюзу обговорення законопроекту «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», підготовленого Комітетом. Очікується, що вже до 30 квітня цього року його буде внесено на розгляд Уряду.

Комітет також готує необхідні матеріали для супроводу у Парламенті законопроекту України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246170480