Держкомтелерадіо вніс зміни до плану діяльності на 2013- 2015 роки
22.03.2013 | 13:54
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Наказом Держкомтелерадіо України затверджено нову редакцію плану діяльності відомства на 2013-2015 роки та річний план роботи на 2013 рік.

Внесення змін обумовлено необхідністю приведення документу у відповідність із показниками держбюджету на поточний рік, прогнозом на наступні два бюджетні періоди, схваленим Урядом, та відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів.

Доопрацьований Держкомтелерадіо план на 2013-2015 роки містить стратегічні цілі роботи, завдання Комітету та показники результатів їх виконання.

Серед завдань на найближчий період – збільшення обсягу виробництва телерадіопрограм ДТРК «Всесвітня служба «УТР», телеканалу «Культура», НТКУ, обласних та регіональних телерадіокомпаній та їх трансляції, порівняно із 2013 роком.

Активна реалізація у 2014 році Концепції розвитку ТРК «Культура» дасть змогу суттєво осучаснити канал, наповнити його якісним програмним телевізійним продуктом, кардинально модернізувати та оснастити матеріально-технічну базу.

Також передбачається, що у разі прийняття Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» буде реорганізовано НТКУ, ДТРК «Культура» і НРКУ, на базі яких буде створено юридичну особу публічного права «Національна телерадіокомпанія України» (НСТУ) шляхом їх об’єднання.

Як відомо, 2015 року Україна повинна здійснити повний перехід на цифрове мовлення та відключити телевізійні мережі аналогового мовлення. «Зазначений перехід є економічно вигідним, екологічно корисним і технологічно доцільним» - обґрунтовується в плані Держкомтелерадіо.

Також Комітет продовжуватиме сприяти максимальному задоволенню культурно-освітніх потреб населення України та закордонних українців у вітчизняній книжковій продукції, популяризації української літератури на міжнародному рівні. Буде проаналізовано обсяги випуску видавничої продукції, періодики тощо.

Майже вдвічі передбачається збільшити кількість назв і тираж видань, що побачать світ за бюджетною програмою «Українська книга». Так, вже через два роки прогнозується випуск 418 книг тиражем 973,6 тис. примірників.

Окрім того, планується збільшувати кількість видавництв, задіяних у виконанні державного замовлення на випуск книжкової продукції: із 71 до 87 в наступному році та до 90 – у 2015 році.

З метою удосконалення правового забезпечення у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах цьогоріч планується підготовити не менше 24 відповідних нормативно-правових актів, а у наступних роках – до 50 щорічно.

Відомство і надалі координуватиме і надаватиме методологічну допомогу щодо доступу до публічної інформації органам державної виконавчої  влади, а також моніторитиме їх діяльність у цій сфері.

Детальніше ознайомитись із планом діяльності Держкомтелерадіо на 2013-2015 роки та планом роботи на 2013 рік можна на сайті Комітету у розділі «Діяльність Держкомтелерадіо України» (рубрика «Планування роботи») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=74141

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246173403