Порядки використання коштів на знешкодження боєприпасів у Севастополі, Керчі та Лозовій змінено
26.03.2013 | 10:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі мм. Севастополя та Керчі, і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області). Відповідну постанову, розроблену Міністерством надзвичайних ситуацій згідно з частиною сьомою  статті 20 Бюджетного кодексу, прийнято на засіданні Уряду 25 березня 2013 року.

Станом на 1 січня 2013 року в зв’язку з непроведенням платежів Державною казначейською службою за наявності відповідних асигнувань на рахунках загального фонду виникла кредиторська заборгованість за 2012 рік за бюджетними програмами 3201350 «Знешкодження  вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі міст Севастополя та Керчі» та 3201510 «Ліквідація наслідків надзвичайної  ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області)».

Метою внесення змін є доповнення напрямків використання бюджетних коштів показником «погашення кредиторської заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років» у Порядку використання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті для знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі мм. Севастополя та Керчі, затвердженому постановою КМУ від 13 квітня 2011 року № 414, та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області), затвердженому постановою КМУ від 13 лютого 2012 р. № 80.

Прийняття постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для знешкодження вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів Другої світової війни в районі мм. Севастополя та Керчі, і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської областісприятиме цільовому використанню коштів, передбачених у держбюджеті для проведення комплексу заходів із розмінування небезпечних територій у районі мм. Севастополя та Керчі та військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області), забруднених вибухонебезпечними предметами.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246184934