"Мистецька палітра Прикарпаття" пропонує новий туристичний продукт
28.03.2013 | 16:50
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОДА
 

В Івано-Франківську представили новий туристичний маршрут в рамках проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».  Головною метою проекту є інтеграція культури і народного мистецтва Прикарпаття в існуючий туристичний продукт. До участі у проекті долучились 126 майстрів народного мистецтва, які проживають на Прикарпатті. Більшість із них представлені у каталозі «Мистецька палітра Прикарпаття». Народні умільці радо погодились зустрічати туристів краю, проводити для них майстер-класи, розповідати про своє захоплення, традиції та історію села, селища чи міста.

Новий туристичний маршрут, переконана начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Наталя Гасюк, відкриє численним гостям Прикарпаття, туристам  секрети вишивки, бісероплетіння, різьбярства, гончарства, писанкарства та інших видів народного мистецтва, яке віками зберігаються в краї. Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» не лише популяризуватиме народне мистецтво серед туристів області, але й покращить зайнятість сільського населення та залучить його до туристичної індустрії краю.

Довідково

Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» розпочався у червні 2012 року. Фінансову підтримку проекту надали Посольство Фінляндії в Україні та Івано-Франківська обласна держадміністрація.

За словами начальника управління культури, національностей та релігії облдержадміністрації Володимира Федорака, на Прикарпатті живуть та працюють понад 800 народних майстрів. У своїх творах вони використовують колористику та орнаментальні знаки, яким понад 5 тисяч років. В  області діють проекти «Екскурсійне намисто Прикарпаття» та «Музейне коло Прикарпаття».

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246198975