Укрзалізниця просить водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху
29.03.2013 | 12:15
Прес-служба Державної адміністрації транспорту
 

Укрзалізниця просить водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, перетину залізничних переїздів, не нехтувати власною безпекою та безпекою пасажирів, а також  не створювати загрози життю і здоров’ю  членів локомотивних бригад.

Так, 28 березня на залізничному переїзді Львівської залізниці з автобусним рухом, перетин залізничних колій з дорогою Пустомити – Мединичі, водій маршрутного таксі Львів – Милятичі проігнорував заборонні для руху сигнали: увімкнену світлову та звукову сигналізацію, об’їхав два закриті шлагбауми переїзду та виїхав на залізничні колії.

Лише завдяки високому рівню підготовленості машиніста вантажного поїзда, який застосував екстрене гальмування, вдалося своєчасно зупинили поїзд та уникнути зіткнення. Через цей інцидент поїзд затримано на 3 хв.  

Таким легковажним вчинком водій маршрутного таксі наразив на небезпеку не лише власне життя, а й пасажирів, які в цей час знаходилися в салоні. До того ж такі випадки негативно позначаються на психологічному стані та здоров’ї в цілому машиніста поїзда.

Загалом за січень – лютий 2013 року на залізничних переїздах сталося 12 випадків порожньо-транспортних пригод. Внаслідок ДТП травмовано 3 особи. У порівнянні з відповідним періодом 2012 року кількість ДТП зменшилося на 7 випадків, а кількість травмованих – на 3 особи.

Також за 2 місяці 2013 року допущено 27 випадків незаконного втручання у роботу залізниць проти 22 за аналогічний період минулого року.

Укрзалізниця звертає увагу водіїв автотранспорту, їх пасажирів та усіх, хто перебуває поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, на те, що попри усі заходи з боку залізниці, основною запорукою безпеки на коліях і переїздах є саме уважність та дисциплінованість водіїв, які беруть на себе відповідальність за життя і здоров’я своїх пасажирів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246202321