Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків
29.03.2013 | 17:53
Прес-служба Державної казначейської служби
 

У зв’язку з поширенням у деяких інтернет-виданнях повідомлень щодо затримок по 3-4 місяці у фінансуванні незахищених видатків, грантових і кредитних коштів Львівської міської ради, а також незабезпеченості місцевих бюджетів Львівщині у фінансовому ресурсі на суму близько 320 млн. грн. для фінансування захищених статей видатків, Казначейство України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Львівську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Упродовж 2013 року органами Казначейства України у Львівській області забезпечується своєчасне проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

28.03.2013 органами Державної казначейської служби України у Львівській області своєчасно проведено касові видатки розпорядників та одержувачів коштів на загальну суму 445,3 млн. грн., у тому числі по незахищених напрямках видатків – 89,2 млн. грн.

27 березня поточного року Головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області в повному обсязі виконано платіжні доручення Департаменту фінансової політики Львівської міської ради в сумі 17,5 млн. грн., подані 22.03.2013 року, щодо оплати гарантованого містом боргу з метою погашення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Станом на 29.03.2013 місцевим бюджетам Львівської області перераховано трансферти з державного бюджету на загальну суму                      1 642,8 млн. грн., що на 190,6 млн. грн. більше, ніж у відповідному період               2012 року, з них:

- дотація вирівнювання становить 917 млн. грн, що збільшено на             108,4 млн. грн.;

- субвенція соціального захисту населення - 693,8 млн. грн., що збільшено на 81 млн. грн.;

- інші субвенції загального фонду - 701,3 млн. грн., що збільшено на            7 млн. гривень.

Обсяг субвенції на охорону здоров’я збільшився на 6,2 млн. грн., на соціально-економічний розвиток окремих територій на -1,1 млн. гривень.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246205044