Казна загального фонду місцевих бюджетів Херсонської області поповнилася майже на 290 млн. грн.
02.04.2013 | 10:56
Херсонська ОДА
 

Як повідомляє департамент фінансів Херсонської обласної державної адміністрації, за оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів Херсонської області станом на 1 квітня 2013 року надійшло 285,8 млн. грн. власних та закріплених доходів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 15,2 млн. грн. (5,6 %).

З державного бюджету місцевими бюджетами області отримано 469,3 млн. грн. дотації вирівнювання, із якої обласний бюджет отримав 153,8 млн. грн.

Стосовно фінансування, то за березень поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 70,5 млн. грн. бюджетних коштів для проведення видатків із заробітної плати з нарахуваннями, оплати енергоносіїв й інших комунальних послуг та здійснення деяких поточних видатків.

Крім того, проведено фінансування субвенцій на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів на надання екстреної (швидкої) медичної допомоги населенню області – 11,5 млн. грн.; покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення – 2,7 млн. грн.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246213003