НКЦПФР підготувала порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ
02.04.2013 | 15:10
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на черговому засіданні регулятора 26 березня 2013 року схвалила рішення «Про затвердження Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування».

«Перш за все, даним Положенням ми приводимо регуляторний акт до норм Закону України «Про інститути спільного інвестування» та уточнюємо норми чинного законодавства з питань діяльності ІСІ. Цей документ встановлює особливості розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, порядок подання звіту про досягнення мінімального обсягу активів пайового інвестиційного фонду та його розгляду Комісією, порядок здійснення дострокового викупу цінних паперів інституту спільного інвестування закритого типу та викупу цінних паперів строкового інституту спільного інвестування при продовженні строку його діяльності та інше. Маємо надію, що зазначені норми сприятимуть підвищенню ефективної діяльності інститутів спільного інвестування на вітчизняному фондовому ринку», - наголосила Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Найближчим часом документ буде розміщено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі матимуть можливість ознайомитися з його текстом.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246214465