Українські аграрії залучили майже 3 млрд. грн. кредитів
02.04.2013 | 15:33
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

З початку року вітчизняні сільгоспвиробники залучили майже 3 мільярди гривень кредитних коштів. А це на 908,1 мільйона гривень більше, ніж у 2012 році. Зокрема, кредитними коштами скористалися 910 підприємств агропромислового комплексу. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Українські аграрії продовжують залучати кредитні кошти на потреби власного бізнесу. І це є необхідним джерелом фінансування вітчизняного сільськогосподарського виробництва. Так, за оперативними даними регіонів, станом на 29 березня аграрії залучили 2,9 мільярда кредитних коштів, тобто на 908,1 мільйона гривень більше, ніж на відповідну дату 2012 року. Загалом, скористалися кредитними коштами 910 підприємств агропромислового комплексу», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр поінформував, що найбільші обсяги кредитів залучено сільгосппідприємствами Миколаївської області − 368,3 мільйона гривень, Дніпропетровської − 317,9 мільйона гривень, Київської − 231,7 мільйона гривень та Харківської − 219,3 мільйона гривень.

Він також додав, що наразі сільгоспвиробники активізували залучення фінансових коштів для фінансування весняно-польових робіт. Із загального обсягу залучених коштів банківські кредити становлять близько 2 мільярдів гривень.

«Приємно зазначити, що саме підприємства аграрного сектору демонструють найвищі показники повернення ставок за кредитами. Вони повертають 95% усіх взятих у комерційних банках і кредитних спілках кредитів. Звісно, це дуже високий показник. Тому кредиторам вигідно працювати з аграріями», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246214848