Національна академія аграрних наук обрала нового Президента
04.04.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

4 квітня Національна академія аграрних наук обрала нового керівника установи. Так, Президентом академії став Василь Петриченко. За ухвалення цього рішення свої голоси віддали 185 академіків із необхідних 145. Тобто більшість присутніх на засіданні підтримали кандидатуру новообраного Президента.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, який брав участь у засіданні, відзначив важливість аграрної науки в умовах постійного зростання попиту на сільгосппродукцію у світі. При цьому він наголосив на важливості практичного застосування наукових знань аграріями.

«Для нас принципово важливо, щоб аграрна наука була результативною, адже в світі постійно зростає попит на продовольство. Тому завдяки сприянню вітчизняної науки Україна використає свій потенціал у сільському господарстві. І особливо важливо забезпечити практичне втілення наукових інновацій у сільгоспвиробництві. Так, до порад науки вже активно дослухаються великі виробники. Тож тепер Міністерство та дорадчі  служби працюють над тим, щоб дрібні та середні виробники також користувалися результатами наукових розвідок», − наголосив очільник відомства.

Своєю чергою, Василь Петриченко подякував Міністру за велику увагу до питань аграрної науки з боку відомства, яке він очолює.

«Ми будемо робити все для того, щоб Академія відновила свій авторитет, який був сформований у попередні роки. Ми поєднаємо наші зусилля з Міністерством і зробимо все для того, щоб науку визнавали не лише як рушія прогресу, а й реальну складову вітчизняного сільгоспвиробництва. Тож перед нами стоять дуже важливі завдання», − зазначив новообраний Президент НААНУ.

Нагадаємо, що Василь Петриченко з 13 березня 2012 року обіймав посаду виконуючого обов’язки Президента НААНУ.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246226357