М.Азаров: Щоб виробляти 80 млн. тонн зерна - необхідно оновити техніку
10.04.2013 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Для виконання завдання протягом 5 років збільшити виробництво зерна до 80 млн. тонн, технічних культур - до 15 млн. тонн агрокомплексу України щороку потрібно системне оновлення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 10 квітня.

«У найближчі 5 років ми плануємо збільшити виробництво зерна до 80 млн. тонн, технічних культур - до 15 млн. тонн. Для виконання цього завдання агрокомплексу України щороку потрібно системне оновлення майже 7,5 тисяч зернозбиральних комбайнів, 35 тисяч тракторів різних типів, понад 2,5 тисяч посівних комплексів», - наголосив Микола Азаров.

Він нагадав, що вчора провів нараду щодо організації випуску вітчизняної сільськогосподарської техніки, на якій було зазначено, що є необхідність активізації виробництва, і використати для цього потрібно всі інструменти: і бюджетне фінансування, і заохочення інвестицій, і державно-приватне партнерство.

«Податкові стимули ми вже створили. Пріоритети визначили в програмі активізації економіки. Тепер потрібна скоординована, предметна робота влади, підприємств і банків щодо конкретних проектів розвитку виробництва», - зазначив Микола Азаров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246244464