Сергій Орєхов: Запоріжжя посідає гідне місце серед обласних центрів України за якістю товарів та рівнем обслуговування
11.04.2013 | 18:40
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів
 

У Запорізькій області з робочою поїздкою перебуває голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, який  відвідав кілька об’єктів. У програмі його перебування також участь у Форумі з питань розвитку підприємництва в Запорізькій області.

Спілкуючись з журналістами, Сергій Орєхов зазначив: «Мета моєї поїздки до Запорізької області – ознайомитися з роботою підприємств та оцінити якість товарів відповідно до чинних вимог. Також я маю на меті визначити проблеми щодо захисту прав споживачів, які є в регіоні, обговорити їх з обласною та міською владою і, звісно, з самими представниками бізнесу. В підсумку ми повинні напрацювати методи вирішення зазначених проблем. Відвідавши кілька об’єктів, я можу зробити висновок, що незначні проблеми є на Критому ринку, який знаходиться в центрі Запоріжжя: там необхідно посилити лабораторну базу для більш серйозної перевірки якості продуктів».

За словами Голови Держспоживінспекції України, Запоріжжя посідає гідне місце серед обласних центрів України за якістю товарів та рівнем обслуговування споживачів, хоча, безперечно, є над чим працювати.

«Сьогодні я маю можливість поспілкуватися і з керівництвом області та міста, і з представниками бізнесу. Переконаний, що такий формат буде корисним і для нашої інспекції, і для місцевої влади, і, головне – для самих підприємців», - підсумував Сергій Орєхов.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246251380