На оздоровлення та відпочинок дітей в обласному бюджеті передбачено понад 3 млн. грн.
15.04.2013 | 17:43
Сумська ОДА
 

На оздоровлення та відпочинок дітей у поточному році в обласному бюджеті передбачено понад 3 млн. грн.

За словами заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко, окрім обласних коштів, видатки на оздоровлення та відпочинок дітей з місцевих та районних бюджетів складають понад 7 мільйонів гривень, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 8 мільйонів гривень.

«Перед нами стоїть важливе завдання – охопити літнім відпочинком та оздоровленням близько 70% дітей. При цьому, за кількісними показниками ми не повинні забувати про якість та змістовність відпочинку. У рамках нових ініціатив Президента України Віктора Януковича та Року дитячої творчості особливу увагу буде приділено організації виховної роботи з дітьми, їх творчій реалізації», – зазначила посадовець.

На переконання Тамари Іщенко, серед пріоритетів – забезпечення санітарно-гігієнічних умов оздоровлення, належного харчування, змістовного відпочинку, залучення учнівської молоді до різних форм оздоровлення та відпочинку, трудової та екскурсійної діяльності.

Першочергову увагу буде приділено дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Послугами з оздоровлення та відпочинку будуть забезпечені 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, зауважила Тамара Іщенко.

За інформацією тимчасово виконуючої обов’язки начальника управління у справах сім’ї, дітей і молоді облдержадміністрації Ірини Козолуп, влітку буде функціонувати 727 закладів оздоровлення та відпочинку, зокрема, 24 позаміські заклади оздоровлення; 647 пришкільних та профільних таборів; 50 таборів праці та відпочинку; 6 наметових містечок.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246260030