У Криму разову допомогу до дня Перемоги отримали вже майже 90% ветеранів
17.04.2013 | 09:50
Рада міністрів АРК
 

За дорученням Президента України цього року розмір разової допомоги до дня Перемоги збільшено на 10%. Про це повідомила міністр соціальної політики Криму Олена Семічастна.

При цьому виплати почалися раніше, ніж у 2012 році. «З метою оперативної видачі допомоги ветеранам, співробітники пошти працюють щодня та у вихідні дні. Держава докладає всіх зусиль, щоб люди, яким ми зобов'язані життям, відчували постійну увагу і допомогу з боку влади. Підвищення виплати до 5 травня інвалідам і ветеранам війни — це одна з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. При цьому всі соціальні зобов'язання неухильно виконуються, і розмір разової допомоги підвищується щороку», — підкреслила Олена Семічастна.

Зокрема, сьогодні, 16 квітня допомогу отримав житель села Шкільне Сімферопольського району, інвалід війни I групи 83-річний Ігор Кономопуло. «У роки війни він був висланий до концтабору, після втечі воював у партизанській підпільній групі, в Комсомольському молодіжному загоні східного з'єднання, в 1944 році отримав контузію і поранення. Після війни Ігор Кономопуло поступив до Сахалінської морехідної школи. Через 33 роки він повернувся до Сімферополя, де керував конструкторською технологічною групою заводу «Сільмаш». Має 25 раціоналізаторських пропозицій, нагороджений трьома орденами і 18 медалями. У 1992 році Ігор Костянтинович переїхав до селища Шкільне», — розповіли в Мінсоцполітики.

Сьогодні він очолює Сімферопольську районну організацію інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Ветерана привітали з Днем Перемоги та вручили йому подарунки від Міністерства соціальної політики Криму, Сімферопольської райдержадміністрації і селищної ради. «Я вдячний уряду за таку турботу про ветеранів. Останні три роки ця увага відчутна — підвищується пенсія, виплати. Цього року я отримав 2415 гривень, у минулому ця сума була 2200, а 2011 — тисяча гривень. Я вважаю, що це відчутна для ветеранів допомога», — сказав Ігор Кономопуло.

У Сімферопольському районі разову допомогу до дня Перемоги отримали вже майже 3500 ветеранів, тобто 86%. Всього отримати допомогу в районі повинні 3874 людини на суму більше 1миллиона 600 тис. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246265417