Укрдержреєстр запровадить електронну систему керування чергою
22.04.2013 | 10:26
Прес-служба Державної реєстраційної служби
 

Державна реєстраційна служба України запровадить електронні системи керування чергою. Про це сказав Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона у ході спільної наради Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, яка пройшла у Донецьку.

Зараз Служба вживає усіх необхідних заходів, аби максимально спростити та зробити комфортним обслуговування у відділах реєстрації, наголосив керівник відомства.

«Хочу відзначити, що після надходження звернень та скарг щодо черг у відділеннях реєстрації Кабінетом Міністрів прийнято рішення про виділення коштів для територіальних органів державної реєстрації на закупівлю електронних систем керування чергою, які будуть встановлені в усіх «проблемних» точках», - зазначив Дмитро Ворона.

Закупівля цих систем буде здійснюватись Мінюстом, як головним розпорядником бюджетних коштів, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Загалом планується встановити 29 таких систем.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246282768