Внесено зміни до порядку здійснення емісії облігацій та їх обігу
23.04.2013 | 14:37
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР)  схвалила рішення «Про затвердження Змін до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств та їх обігу (щодо переведення зобов’язань в облігації)», яким завершує роботу над змінами до процедури здійснення емісії облігацій та їх обігу. Це мало місце на черговому засіданні регулятора.

«Впроваджуючи дані новації, ми, перш за все, керувались потребами учасників ринку у нинішніх реаліях. Перш за все, зауважу, що даний документ розроблено з метою врегулювання порядку здійснення емісії облігацій для переведення зобов’язань акціонерного товариства в облігації; адже з такими пропозиціями до нас неодноразово зверталися учасники ринку», - відзначила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

Нагадаємо, що даним регуляторним актом передбачено, що емісія облігацій для переведення зобов’язань товариства може бути здійснена виключно щодо грошових зобов’язань товариства, крім зобов’язань з виплати заробітної плати, а також зобов’язань щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податків і зборів та ін.

Дану резолюцію було прийнято відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статті 28 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», частини другої статті 21 Закону України «Про акціонерні товариства».

Наразі документи погоджено з профільними міністерствами та відомствами та направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246287660