Уряд пропонує скоротити кількість дозвільних документів для операторів ринку харчових продуктів
25.04.2013 | 14:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

24 квітня Уряд схвалив законопроект, що передбачає скорочення кількості документів дозвільного характеру, які повинні одержувати оператори ринку харчових продуктів. Головним розробником цього документа виступило Міністерство аграрної політики та продовольства. Схвалений Кабінетом Міністрів законопроект дозволить спростити діяльність суб’єктів господарювання та матиме позитивний ефект для розвитку підприємництва.

Законопроект передбачає внесення змін до семи законів України. Зокрема, він передбачає скорочення сертифікації продуктів бджільництва, для виконання зобов’язання України як члена СОТ. Також зменшиться кількість довідок, висновків, які містять ознаки документів дозвільного характеру, але не внесені до Переліку документів дозвільного характеру. Окрім цього, буде скорочено атестацію виробництв молока, молочної сировини і молочних продуктів, рибної продукції, що є додатковим адміністративним впливом на діяльність операторів ринку, оскільки контролюючі органи на постійній основі здійснюють заходи державного контролю та нагляду за цими операторами ринку.

Документ передбачає скорочення кількості документів дозвільного характеру, необхідність отримання яких не передбачена законодавством ЄС та таких, які не внесені до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України від 19.05.2011 № 3392.

Законопроект матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечить права та інтереси суб’єктів господарювання, громадян та держави, а також відповідатиме принципам державної регуляторної політики.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246297017