Житомирська ОДТРК зняла фільм до 70-річчя визволення області від фашистських загарбників
25.04.2013 | 14:50
Прес-служба державного комітету телебачення і радіомовлення
 

Житомирське обласне телебачення, готуючи цикл передач до 70-річчя визволення області від фашистських загарбників, завершило фільм про один із найбільш секретних військових об`єктів сталінської епохи - підземний бункер у місті Короcтені.

Автори фільму - заслужений журналіст України Леонід Харшан та оператор,заслужений працівник культури України Ігор Грач - відтворили історію будівництва бункера у 30-их роках минулого століття в скелі на річці Уж під керівництвом легендарного генерала Дмитра Карбишева. Свого часу тут діяв командний пункт Коростенського укріпрайону. На початку Великої Вітчизняної війни мужність захисників Коростеня дозволила майже на місяць затримати наступ фашистів на Київському напрямку.

За сприяння Коростенського міського голови Володимира Москаленка нині в бункері відкрито військово-історичний комплекс «Скеля». В ньому збережено практично всю атрибутику воєнної пори: бездоганно працюють автономне електрозабезпечення, телефонний звзок, системи вентиляції і водопостачання тощо. Відвідання цього унікального комплексу широко використовується у військово-патріотичному вихованні молоді. Житомирські телевізійники презентують свою творчу роботу в Севастополі на ІХ Міжнародному телерадіофестивалі «Перемогли разом».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246297073