Мінінфраструктури зацікавлене у поглибленні співпраці із транспортниками Румунії та Словаччини
26.04.2013 | 10:13
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Міністерство інфраструктури України прагне розвивати транспортне сполучення із Румунією та Словаччиною. З цією метою 25 квітня 2013 року Міністр інфраструктури Володимир Козак провів зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Іонеску Корнелем та Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Паволом Гамжіком.

Під час перемовин Володимир Козак та Іонеску Корнел обговорили можливості співпраці щодо розвитку авіаційного та автомобільного видів транспорту. Зокрема, за словами Міністра інфраструктури, існуюча квота дозволів на міжнародні перевезення автомобільним транспортом не задовольняє повною мірою потреби перевізників, тож на часі – розгляд питання лібералізації автомобільних перевезень, оскільки бездозвільна система для міжнародних автоперевізників гарантуватиме стабільність вантажообігу та призведе до зростання показників торгівлі між Україною та Румунією.

Іонеску Корнел повідомив про зацікавленість у відновленні прямого авіаційного сполучення між Бухарестом та Києвом. Володимир Козак зазначив, що жодних перепон для цього немає, й Міністерство підтримує таку ініціативу.

Володимир Козак та Іонеску Корнел наголосили на результативності подібних зустрічей задля встановлення більш тісних торговельно-економічних відносин та домовилисьщодо їх проведення на регулярній основі у рамках міжвідомчих комісій.

Із Паволом Гамжіком Володимир Козак обговорили питання лібералізації автомобільних перевезень, розвиток залізничного та авіаційного сполучення між Україною та Словаччиною. Міністр інфраструктури розповів, що невдовзі розпочнуться активні роботи з будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю, яким рухатиметься удвічі більше поїздів із значно вищою швидкістю. Поява нового тунелю сприятиме зростанню обсягів торгівлі між країнами Заходу та Сходу Євро-Азійського континенту. Крім того, Україна зацікавлена у розвитку двостороннього туризму. За словами Володимира Козака, Словаччина – неймовірно красива країна, етнічно близька українцям, а тому приваблює чимало туристів з нашої держави, а в Україні теж завжди раді іноземним мандрівникам. Відтак, за його словами, Мініфраструктури завжди відкрите до переговорів щодо покращення авіаційного та автомобільного сполучення із Словацькою Республікою.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246299763