Микола Азаров називає аморальними рішення облрад з перейменування Дня Перемоги у день скорботи
26.04.2013 | 18:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав незаконними рішення тих обласних рад, які перейменували День Перемоги у день скорботи. Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Хочу сказати однозначно: я вважаю, що обласні ради приймають абсолютно незаконні рішення. Більше того, аморальні рішення. Називати велике свято День Перемоги днем скорботи - це ображати пам'ять антифашистів, воїнів-союзників, які по суті дозволили, в тому числі, і цим депутатам користуватися світом і демократією», - заявив Глава Уряду.

Він назвав ці місцеві ради надзвичайно заполітизованими: «Замість вирішення життєво важливих насущних питань вони, по суті, провокують в країні нетерпимість, ворожнечу, і пора б уже виборцям, які вибирають таких депутатів, задати собі питання: чи правильно я роблю, голосуючи за ці політичні сили?».

Микола Азаров запевнив: такі рішення будуть оскаржені. Він звернув увагу на те, що Конституція України визначила порядок скасування незаконних рішень місцевих органів влади. «Цей порядок діятиме, і, безумовно, у влади достатньо можливостей захистити Конституцію і законодавство України», - підсумував Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246303716