Анатолій Присяжнюк вручив ордери на квартири постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
29.04.2013 | 14:48
КИЇВСЬКА ОДА
 

На передодні відзначення 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк вручив ордери на квартири громадянам, які постраждали внаслідок цієї катастрофи.

За словами очільника Київщини, в регіоні проводиться колосальна робота з виконання Указу Президента України щодо посилення соціального захисту постраждалих верств населення. Зокрема, це стосується поліпшення медичного забезпечення, оздоровлення, придбання ліків, забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, насамперед, сімей з дітьми, що стали інвалідами та потребують особливого догляду.

«Сьогоднішня подія є прикладом того, що держава докладає максимум зусиль задля задоволення потреб населення. Цього року з державного бюджету на вирішення житлового питання виділено понад 20 мільйонів гривень. Придбано 53 квартири, що більше, ніж вдвічі перевищує показник минулого року», - зазначив Анатолій Присяжнюк.

У 2012 році жителям міста Васильків було вручено 23 ордери на квартири. Цього року владою придбано 53 квартири: 2 у Борисполі, 6 у Бородянці, 7 у Володарці, 7 у Богуславі, 10 у Білій Церкві та 21 у Немішаєвому. Сьогодні голова Київської ОДА вручив ордери на 32 квартири, а решту буде вручено найближчим часом.

«Помешкання отримали сім'ї з дітьми-інвалідами, інваліди першої групи та інші особи, що постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Люди стояли на черзі десятиріччями, і нарешті, завдяки налагодженій роботі влади, їм надано зручні та просторі квартири», - наголосив голова ОДА.

Нагадаємо, що Київщина є однією з найбільш постраждалих областей, на території якої проживає близько 700 тисяч осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них 26 тисяч - інваліди з числа учасників ліквідації та постраждалих. Більше 120 тисяч осіб - діти, які постраждали від цієї трагедії, з них 361 інвалід; майже 500 тисяч осіб, що належать до постраждалих четвертої категорії. Також в області проживає 42 тисячі осіб, які мають статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246306360