На Дніпропетровщині відремонтовано майже 1,5 тис. дитячих майданчиків
30.04.2013 | 10:30
Дніпропетровська ОДА
 

За завданням керівника регіону Дмитра Колєснікова, на Дніпропетровщині провели аналіз стану дитячих майданчиків та зробили ремонт тих, які потребували відновлення. Як і було заплановано, ці роботи завершили до 1 травня. Загалом станом на 29 квітня в області відремонтовано 1460 майданчиків – це близько 30% від загальної кількості.

Як пояснив директор департаменту  фізичної культури і спорту, сім`ї та молоді Олександр Пшеничников, багато майданчиків у регіоні були встановлені протягом останніх двох років, вони ремонту не потребують, проте навколо них проведено роботи з благоустрою, завезено пісок.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков доручив департаменту  фізичної культури і спорту  сім`ї та молоді в містах та районах зробити перевірку якості проведених ремонтних робіт.

Загалом на Дніпропетровщині налічується понад 4 тисячі спортивних та дитячих майданчиків. Цього року з’являться ще понад 300 – за рахунок обласного бюджету встановлять 52 дитячі спортивні майданчики, 50 спортивних з обладнанням для WorkOut та 2 майданчики у Дніпропетровську для баскетболу та стрітболу. Дмитро Колєсніков встановив термін установки нових майданчиків – 1 червня.

За доброю традицією облаштування спортивних та дитячих майданчиків на Дніпропетровщині, громадські організації, політичні партії та соціально відповідальні підприємства підтримують цю програму. Вони за власні кошти планують побудувати ще понад 200  нових спортивних та дитячих майданчиків.

Загалом за всі кошти в Дніпропетровській області за 3 роки встановлено 888 дитячих та спортивних майданчиків. Традиція облаштування та ремонту спортивних та дитячих майданчиків у регіоні продовжується.

Різносторонній розвиток дитини, підтримка талантів молоді та їх інтересу до популярних видів спорту – це одні з основних положень, покладених в основу соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток».

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246308048