Мінсоцполітики: Збільшену держдопомогу до Дня Перемоги профінансовано практично повністю
30.04.2013 | 17:24
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

В Україні завершується фінансування виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

«Загалом, у Держбюджеті на 2013 рік на ці потреби передбачено 816,7 млн. грн. Відповідно, Казначейство в установлений строк виділило всю зазначену суму для здійснення таких виплат. Також, за оперативними даними регіональних органів соціального захисту населення, на виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань на поштові відділення та банківські установи перераховано майже всі кошти», - сказала Наталія Королевська.

За її словами, усі громадяни, яким призначаються ці виплати, отримають їх без виключення. «Законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено, що виплата допомоги здійснюється до 30 вересня, тому до цього часу усі, кому вона призначена, матимуть змогу одержати гроші. Ми тримаємо на постійному контролі ситуацію із виплатами, проте якщо десь відбудеться якийсь збій, просимо про це повідомляти», - зазначила вона.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 149 «Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» виплата даної допомоги збільшилась в середньому на 10% в порівнянні з 2012 роком.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246311186