У першому кварталі в Криму працевлаштовано більше 7500 осіб
30.04.2013 | 10:09
РМ АР КРИМ
 

У першому кварталі 2013 року в Криму на нові робочі місця працевлаштовано більше 7500 осіб. Про це повідомила міністр соціальної політики АР Крим Олена Семічастна на засіданні економічної ради при Голові Верховної Ради Криму.

За її словами, в усіх сферах економічної діяльності впродовж минулого року на нові робочі місця було працевлаштовано більше 44 тисяч осіб.

«Забезпечення зростання зайнятості населення - одна з соціальних ініціатив Президента України, яка визначена Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки. Нинішній рік – новий етап у цій сфері, пов'язаний з початком роботи у рамках нового Закону України «Про зайнятість населення», основні положення якого спрямовані на формування нових підходів у створенні сучасного європейського ринку праці», - зазначила Олена Семічастна.

З метою забезпечення реалізації Закону в Республіці до діючої Програми соціального захисту і зайнятості населення внесено зміни. Зокрема, до неї включено додаткові заходи стимулювання роботодавців та населення щодо легального працевлаштування, визначені завдання регіонам з надання послуг безробітним. У реалізації Програми задіяні всі міністерства і рескомітети Автономії, Центр зайнятості, Податкова служба, Пенсійний фонд, органи виконавчої влади в регіонах.

 «Кількість зайнятого населення в Автономії збільшилася і зараз складає 914 тисячі чоловік. Офіційну роботу мають 705 тисяч осіб», - зазначила Міністр.

Олена Семічастна повідомила, що Крим зберігає перше місце серед регіонів України за рівнем зайнятості населення. Зокрема, рівень зайнятості населення складає 62,1 % при середньому в країні - 59,7 %. Рівень економічного безробіття скоротився в порівнянні з попереднім роком з 6,1% до 5,8%.

 Минулого року в 1,5 разу скоротилися обсяги вимушеної неповної зайнятості з економічних причин з 53 до 35 тисяч осіб.

Збільшилася на 2 тисячі чисельність громадян, які працюють у сфері приватного підприємництва.

В результаті роботи з легалізації праці найнятих робітників за 2012 рік податковими органами легалізована праця майже 4 тисяч осіб.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246311434