Дніпропетровська ОДА: До Дня Перемоги підприємства сфери побуту надають ветеранам знижки до 50%
02.05.2013 | 09:35
Дніпропетровська ОДА
 

До 10 травня ветерани можуть скористатися знижками, які надають 514  підприємств побутового обслуговування у містах і районах Дніпропетровської області.

Звернувшись до відповідного підприємства та пред’явивши посвідчення, ветерани Великої Вітчизняної війни можуть отримати побутові послуги зі знижкою до 50%, а деякі підприємства надають свої послуги безкоштовно. Докладну інформацію щодо назв та адрес підприємств по кожному місту та району можна дізнатися у місцевих радах ветеранів або за телефоном управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації у робочі дні (056) 732-48-77.

«Підтримка ветеранів та достойне відзначення пам’ятних дат Великої Перемоги – це відповідальність суспільства перед пам’яттю поколінь. Це завдання нашого Президента Віктора Федоровича Януковича. Велика шана до героїв-визволителів – це наш святий обов’язок. І показовим є те, що до підтримки ветеранів залучаються і підприємства регіону. Це знак високої поваги серед жителів Дніпропетровщини до героїв-визволителів», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Зокрема, понад 200 перукарень надають послуги ветеранам Великої Вітчизняної війни зі знижками від 10% до 50%. Безкоштовно такі послуги надаються у 6-ти перукарнях м. Дніпродзержинська, 2-х перукарнях міста Жовті Води, у 11-и перукарнях Тернівки, також надають безкоштовні послуги ветеранам 21 перукарня у Дніпропетровському, Криничанському, Нікопольському, Новомосковському, Павлоградському  та Юр’ївському районах.

Знижка у розмірі від 10 до 50% надається ветеранам понад 250 майстернями, які надають послуги з ремонту взуття, одягу, годинників, окулярів та шкіргалантереї, дрібної та складнопобутової техніки, хімічного чищення та фарбування одягу.

У місті Жовті Води у рамках акції з пільгового обслуговування ветерани Великої Вітчизняної війни безкоштовно можуть користуватися послугами таксі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246312262