В Івано-Франківську відкрили Центр польської культури та європейського діалогу
13.05.2013 | 11:44
Івано-Франківська ОДА
 

В Івано-Франківську відкрили Центр польської культури та європейського діалогу. В урочистостях взяли участь заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Єжи Пом’яновський, генеральний консул РП у м. Львові Ярослав Дрозд.

«Це особлива установа, яка служитиме місцем зустрічі численної польської громади та європейському діалогу, – зазначив, вітаючи гостей із Польщі, представників місцевої польської громади голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. - Це ще один крок, вищий ступінь взаємовідносин між Україною і Польщею, яка є нашим приятелем, адвокатом України у справі її просування до Європейської спільноти. Це послідовний крок до налагодження європейського діалогу між сусідами українцями та поляками».

За заслуги перед польським народом Указом Президента Республіки Польща Броніслава Комаровського голову Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, Івано-Франківського міського голову Віктора Анушкевичуса та його першого заступника Зіновія Фітеля нагороджено Кавалерським хрестом Ордену Заслуг Республіки Польща. Нагороду вручив заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Єжи Пом’яновський.

Як зазначалося на урочистостях, у  приміщеннях Центру польської культури та європейського діалогу будуть проводитися зустрічі, лекції, конференції, тематичні виставки, концерти, відбуватиметься обмін досвідом, презентуватимуться сучасні проекти, фільми, вестиметься європейський діалог. Центр сприятиме популяризації польських культури, науки, успіхів державних перетворень. Ініціатори створення установи, а це Федерація польських організацій в Україні та МЗС Польщі, планують започаткувати тут курси з вивчення іноземних мов, радіостудію, клуб-кафе.

Такий центр найближчим часом відкриють у м. Львові. Про це іванофранківцям повідомив заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Єжи Пом’яновський.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246322348