У 2013-му році буде оздоровлено близько 70% школярів
14.05.2013 | 14:54
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

У 2013 році оздоровленням та відпочинком має бути охоплено близько 70% усіх дітей шкільного віку – майже 3 млн. школярів. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час селекторної наради з питань соціальної політики в Кабінеті Міністрів.

За словами Міністра, з 1 червня в Україні розпочинається кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку. Цього року близько 70% школярів (майже 3 млн.) мають бути оздоровлені за підтримки держави, повідомила Наталія Королевська.

«Доручаю регіонам вжити вичерпних заходів щодо своєчасного відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також належної організації процесу оздоровлення та відпочинку дітей», – сказала Міністр.

Наталія Королевська також дала окреме доручення регіональним органам виконавчої влади, а також центральним органам виконавчої влади, в сфері управління яких перебувають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, провести у 2013 році державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усіх форм власності. «Ми маємо своєчасно отримати відповідні документи для внесення до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», – наголосила Міністр.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246326880