Ігор Прасолов: Ми створимо необхідні умови для найбільш сприятливого інвестиційного клімату в країні
14.05.2013 | 19:32
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
 

Узгоджені підходи до створення необхідних умов роботи інвесторів допоможуть створити найбільш комфортний інвестиційних клімат у  РФ і Україні та дадуть підґрунтя для успішного сталого інвестиційного співробітництва двох країн. Таку думку висловив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, коментуючи роботу першого засідання  Комісії з питань інвестиційного співробітництва і захисту прав інвесторів, яке відбулося 14 травня у Москві.

«Основне завдання - вирішувати проблеми, пов'язані з роботою інвесторів і виробляти спільні підходи для того, щоб інвесторам було комфортно працювати в наших країнах. У роботі брали участь представники великих компаній, банків. У ході засідання визначили коло питань, які ми повинні спільно вирішувати», - сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Україна послідовно виступає за покращення інвестиційного клімату, створення сприятливих умов для збільшення притоку інвестицій в економіку, розробки та реалізації спільних інфраструктурних та високотехнологічних інвестиційних проектів, зазначив Ігор Прасолов.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246328409