На Тернопіллі лауреатами іменних премій стали 68 кращих учнів та студентів краю
15.05.2013 | 14:24
Тернопільська ОДА
 

З ініціативи обласної державної адміністрації у Тернополі відбувся фестиваль-форум для обдарованої учнівської та студентської молоді області «Гордість і надія Тернопілля».

Його учасниками стали 68 кращих учнів та студентів області, які здобули іменні премії у 16 номінаціях.

Від імені голови ОДА Валентина Хоптяна учасників фестивалю-форуму привітав його перший заступник Микола Головач, який зазначив, що одним із пріоритетних напрямів роботи державної влади в Україні є постійна підтримка обдарованих молодих учених, митців та спортсменів – потужного потенціалу творення майбутнього України.

«Указом Президента України Віктора Янукович 2013 рік визначено Роком дитячої творчості. Розуміючи, що саме діти є майбутнім нашої держави, сьогодні влада особливу увагу звертає на створення належних умов для розвитку творчих здібностей юних громадян України. Про це йдеться й у нових соціальних ініціативах Глави держави, спрямованих на забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти», - сказав Микола Головач.

Він також зазначив, що на Тернопільщині здійснюється підтримка талановитих дітей та молоді, створюються умови для їх інтелектуального, культурного, фізичного розвитку.

Результатом невтомної праці учнів та їхніх наставників стали високі досягнення на Всеукраїнському рівні. Цьогоріч учнівська молодь Тернопільщини виборола 51 диплом переможця учнівських олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Микола Головач також вручив кожному із лауреатів грамоти та іменні премії.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246330677