На кримському узбережжі демонтують незаконні будівлі та шлагбауми
16.05.2013 | 10:20
Рада міністрів АР Крим
 

Цього року активізовано роботу зі знесення незаконних будівель на кримському узбережжі. Про це повідомив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов на прес-конференції в інформаційному агентстві «УНІАН» 15 травня.

«Всі факти незаконного обмеження доступу до пляжів повинні мати правові наслідки. Це стосується і незаконних будівель, особливо на узбережжі. Ми поставили перед собою завдання очистити кримські пляжі від незаконних шлагбаумів, парканів та будівель. Ця робота системно проводиться», — підкреслив Анатолій Могильов.

Нині за приписами республіканської прокуратури демонтовано незаконні будівлі в населених пунктах Великої Алушти, Судака, Ленінського району, а також в Алупці. Триває демонтаж 30 незаконних будівель у селі Піщаному Бахчисарайського району. Ще 30 об'єктів у різних регіонах Криму планують знести найближчим часом.

Всього в результаті прокурорських перевірок і рейдів на узбережжя виявлено більше 100 спірних об'єктів і споруд. За підсумками подальших перевірок визначать заходи реагування по кожному факту.

Крім того, активізовано роботу з забезпечення вільного доступу на пляжі. Цього року планується відкрити 573 пляжі, з яких — 341 безкоштовний. У 2012 році безкоштовних пляжів у Криму було 333, а в 2009 році — всього 64. «Ніяких незаконних обгороджувань і шлагбаумів на відкритих пляжах бути не повинно», — заявив Анатолій Могильов.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246333181