Президент України Віктор Янукович додав космічну діяльність до сфер повноважень Віце-прем'єр-міністра України Юрія Бойка
16.05.2013 | 12:52
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

Президент України Віктор Янукович розширив сфери повноважень Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка, додавши до них забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у космічній діяльності. Про це йдеться в Указі Президента України № 267 від 15 травня 2013 року, що оприлюднений на офіційному сайті Президента.

«Внести до статті 1 Указу Президента України від 24 грудня 2012 року № 731 «Деякі питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень» зміну, доповнивши абзац третій пункту 1 після слова «енергетики» словами «космічної діяльності». Кабінету Міністрів України привести у двомісячний строк свої рішення у відповідність із цим Указом», - сказано в документі.

Таким чином, Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах екології, природних ресурсів, енергетики, космічної діяльності, вугільної промисловості та промислової політики.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246334623