Уряд виділив кошти для завершення заходів із переселення жителів смт Солотвино
16.05.2013 | 16:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Уряд виділив кошти для завершення заходів із переселення жителів смт Солотвино Тячівського району Закарпатської області, які проживають у прогнозованій зоні деформації земної поверхні. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 15 травня 2013 року.

На ці цілі Уряд прийняв рішення виділити Закарпатській облдержадміністрації 13 569,1 тис. грн. Відповідні видатки доручено здійснити Міністерству фінансів за рахунок резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, що наприкінці 2010 року на території гірських виробок Державного підприємства «Солотвинський солерудник» розпочався інтенсивний розвиток гідрогеологічних процесів, що призвів до суттєвого погіршення навколишнього природного середовища, порушення безпеки життєдіяльності смт Солотвино. Було припинено експлуатацію соляних ресурсів гірничодобувного підприємства та надання послуг підземними відділеннями алергологічних лікарень.

На цей час у зоні впливу небезпечних геологічних процесів в  Солотвино знаходяться 292 житлові будинки, медичні та освітні заклади, частина селищних автодоріг і промисловий майданчик водоканалу. Небезпека виникнення техногенної катастрофи зберігається. На початок 2013 року готовність об’єктів житлового будівництва та інфраструктури для відселення мешканців з небезпечних територій становить 85 відсотків.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246335841