На Волині на оздоровчу літню кампанію дітей спрямують понад 36 млн. грн.
17.05.2013 | 10:30
Волинська ОДА
 

На Волині на оздоровчу літню кампанію дітей планують спрямувати понад 36 млн. грн. із різних джерел фінансування. Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук розповів про організацію дитячого літнього відпочинку в регіоні.

«Насамперед оздоровлюватимуть дітей пільгових категорій. Так, усі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, будуть охоплені відпочинком та оздоровленням, діти-інваліди – на 90%», - зазначив він.

Загалом за оновленими даними на Волині цього літа 72 тисячі дітей матимуть можливість зміцнити здоров’я та корисно провести дозвілля у різних закладах відпочинку. «Акцент – на якість  послуг: харчування та проживання, дотримання санепідемстандартів та пожежної безпеки. На Волині усі діючі 12 позаміських таборів  атестовані та є в державному реєстрі», - підкреслив Борис Клімчук.

Голова облдержадміністрації також повідомив, що традиційно міськвиконкомам та райдержадміністраціям виділена субвенція з обласного бюджету на придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у сумі майже 3 млн. грн.,  а це - більше на 1,1 млн. грн. ніж торік.

«Значно зросло фінансування із Фонду соціального страхування: цьогоріч на літню оздоровчу кампанію виділено 7,7 млн. грн., що на 5,5 млн. грн. більше  ніж у 2012-му. За що від імені волиняни щиро дякую», - наголосив голова Волинської ОДА.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246337917