НКЦПФР підписала двосторонній меморандум з Управлінням з фінансового нагляду Єгипту
17.05.2013 | 10:54
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Управлінням з фінансового нагляду Єгипту. Ця подія відбулась 16 травня 2013 року у м. Києві.

Українську сторону на зустрічі представляв Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, а єгипетську - Усама Тауфік Юсеф Бадр, Надзвичайний і Повноважний Посол Єгипту.

«НКЦПФР вітає підписання меморандуму з єгипетськими колегами. Відтепер ми маємо можливість більш тісно співпрацювати, передусім, у питаннях боротьби з правопорушеннями на фондовому ринку та захисту прав інвесторів. Фондові ринки наших країн знаходяться на етапі розвитку, і ми сподіваємося, що спільна робота, обмін інформацією і досвідом позитивно вплине на ефективність нашої діяльності», - зазначив Дмитро Тевелєв.

У свою чергу, Надзвичайний та Уповноважений Посол Єгипту зауважив, що підписання Меморандуму є надзвичайно актуальним кроком, товарообіг між країнами постійно збільшується, а за обсягами споживання української продукції Єгипет займає третє місце у світі. Посол висловив надію, що співпраця позитивно вплине на зростання цих показників.

Нагадаємо, на початку квітня НКЦПФР  підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Міністерством фінансів Республіки Білорусь.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246338085