На Херсонщині 46 дитячих таборів готові до початку літнього оздоровчого сезону
27.05.2013 | 14:20
Херсонська ОДА
 

У поточному році в області 46 сезонних позаміських дитячих оздоровчих закладів, повідомив головний санітарний лікар Херсонської області Віктор Безкровний під час обласної селекторної наради, яка відбулась під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації-керівника апарату Вячеслава Білого. У селекторній нараді також взяв участь голова обласної ради Віктор Пелих.

За словами Віктора Безкровного, також на території області функціонуватиме 6 дитячих санаторіїв, з яких 5 дитячих санаторіїв Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації функціонують цілий рік та 1 сезонний КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради у мкадовськ.

Крім того, у цьому році відновили свою роботу дитячий оздоровчий табір «Веселка» ВАТ «Херсонавтотранс» у Скадовському районі, який не працював останні два роки, та дитячий оздоровчий табір «Маяк» Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу у Генічеському районі, який не працював у 2012 році.

Також головний санітарний лікар області повідомив, що  з квітня 2013 року фахівцями держсанепідемслужби області здійснюються рейдові перевірки з питань виконання приписів щодо підготовки до роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, місць купання дітей тощо.

За інформацією Віктора Безкровного, на теперішній час фахівцями держсанепідслужби проведено аналіз та погодження перспективних планів двотижневих меню, картотеки страв та сухих пайків. А також в ході підготовки до оздоровчого сезону  досліджено на бакпоказники 82 проби питної води, на хімпоказники – 56 проб, всі проби відповідають вимогам.

До того ж, за попередніми даними на базі навчально-виховних закладів Херсонської області влітку 2013 року планується організувати відпочинок дітей в 483 таборах системи освіти з денним перебуванням дітей.

За результатами розгляду даного питання перший заступник голови облдержадміністрації-керівник апарату Вячеслав Білий надав доручення головам районних державних адміністрацій, міським головам забезпечити постійний контроль за санітарно-епідемічним станом дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організацією якісного харчування та умовами короткотермінового проживання, рівнем медичного забезпечення закладів оздоровлення.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246372319