Хмельницька область та повіт Ботошань розвиватимуть економічне та міжрегіональне співробітництво
04.06.2013 | 18:30
Хмельницька ОДА
 

За підтримки Генерального консульства України в Сучаві та запрошення Ботошаньської повітової ради та Ботошанської торгово-промислової палати (Республіка Румунія) з 30 травня по 1 червня 2013 року відбувся візит делегації Хмельницької обласної державної адміністрації до м. Ботошань. Делегацію очолив заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль.

Мета візиту – участь у Регіональному транскордонному бізнес-форумі «Північний Схід – перший вибір для інвестицій», в якому також взяли участь ще 2 області України (Чернівецька, Івано-Франківська), 6 регіонів Республіки Молдова (Едінецький, Унгенський, Ришканьський, Сорокський, Яловеньський та Синжерейський), керівництво центральних і місцевих органів влади Республіки Румунія.

Леонід Гураль та інші учасники делегації зустрілись з представниками Ботошаньської повітової ради, в ході якої було обговорено перспективи розвитку економічного, соціально-культурного та міжрегіонального співробітництва між Хмельницькою областю та повітом Ботошань.

Проведено зустріч з представниками торговельно-промислової палати повіту Ботошань, під час якої визначені конкретні можливості та кроки економічного співробітництва між регіонами, встановлено прямі контакти між представниками українського та румунського регіонального бізнесу.

31 травня 2013 року члени делегації Хмельницької області взяли участь у роботі пленарного засідання Регіонального транскордонного бізнес-форуму «Північний Схід – перший вибір для інвестицій».

У ході проведення Форуму, крім презентації економічних можливостей кожного регіону, зокрема і Хмельниччини, було обговорено проблеми фінансування транскордонного співробітництва у зв’язку з запланованою на найближчий час регіоналізацією Румунії. Крім того, відбулись бізнес-переговори між присутніми на заході бізнесменами.

Як зазначив за результатами поїздки Леонід Гураль, візит сприяв налагодженню нових та зміцненню вже існуючих ділових зв'язків між Хмельницькою областю та повітом Ботошань, додав нового імпульсу розвитку та поглибленню українсько-молдавсько-румунських відносин на міжрегіональному рівні.

Свідченням успішності візиту також є позитивні відгуки про його проведення в румунських центральних та регіональних ЗМІ, про що облдержадміністрацію повідомило Генеральне консульство України в Сучаві та висловило подяку безпосередньо керівнику делегації – Гуралю Л.А. та всім її членам за проведену роботу щодо розвитку міжнародних зв’язків.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246405155