К.Грищенко: Підготовка до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі виходить на завершальну стадію
05.06.2013 | 19:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА
 

5 червня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів нараду з підготовки до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, у якій взяли участь Радник Президента України Юрій Богуцький, Міністр культури України Леонід Новохатько, представники Адміністрації Президента, Міністерства закордонних справ, Міністерства фінансів, Київської міської державної адміністрації та Державного управління справами.

Віце-прем’єр наголосив на тому, що підготовка до відзначення в Україні та поза її межами 1025-річчя хрещення Київської Русі виходить на завершальну стадію.

К.Грищенко звернув увагу учасників наради на необхідності в найкоротші терміни завершити підготовку до відзначення цієї ювілейної дати за основними пріоритетними напрямками, серед яких Віце-прем’єр виокремив участь глав іноземних держав, предстоятелів помісних православних церков на урочистостях в Україні, заходи з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі за кордоном, організацію конференцій та інших заходів за участі наукової спільноти, широких експертних кіл, присвячених історії, культурній спадщині, питанням державно-церковного діалогу.

«Особливої уваги потребують питання, пов’язані із урочистими заходами у Національному палаці мистецтв «Україна», біля пам’ятника князю Володимиру Великому, в Національній філармонії України за участю Президента України, глав іноземних держав та предстоятелів помісних православних церков», - наголосив К.Грищенко.

Не менш важливим, за словами Віце-прем’єр-міністра, є проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба» в селі Сеньківка Чернігівської області та створення масштабної мистецької експозиції “Велике і величне” у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький арсенал”, присвяченої історії християнства.

«Постійної уваги потребує питання, пов’язане із проведенням ремонтно-реставраційних робіт на об’єктах, де відбуватимуться заходи за участю глав помісних церков. Враховуючи державний рівень ювілейної події та значний інтерес до неї у християнському світі, надзвичайно важливо у стислі терміни виконати все заплановане, забезпечити упорядкування територій і облаштування місць, пов’язаних із урочистими заходами», - підкреслив К.Грищенко.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246410288