В Яремче обговорять питання професіоналізації держслужби в контексті європейської інтеграції
06.06.2013 | 11:50
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби
 

6-7 червня 2013 року у м. Яремче Івано-Франківської області проходить Міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізація державної служби в контексті європейської інтеграції: інституційні та кадрові аспекти».

До участі у міжнародній науково-практичній конференції запрошені посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, вищих навчальних закладів, представники інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

Під час конференції обговорять питання модернізації державної служби, професійного розвитку державних службовців та формування засад державної кадрової політики в країнах Європейського Союзу та країнах ініціативи «Східне партнерство».

У рамках заходу директор Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Марина Канавець представить Державну цільову програму розвитку державної служби на період до 2016 року, затверджену постановою Кабінету Міністрів України 13 травня 2013 року за № 350, під час розроблення якої Нацдержслужбою України враховано напрацювання українсько-канадського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі», зокрема розроблену Канадським бюро міжнародної освіти Стратегічну рамку щодо системи управління персоналом на державній службі, а також рекомендації експертів проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні».

Про стан виконання Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України на 2008-2015 роки учасників конференції інформує Валентина Ковальчук, директор Школи вищого корпусу державної служби.

Довідково

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною радою, Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу за участю та сприяння Європейської дипломатичної служби та Програми професійної підготовки цивільного персоналу сектору безпеки та оборони Офісу зв’язку НАТО.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246411355