13 червня у Музеї історії Києва представлять польсько-українську фотовиставку "ЄВРО: дві країни - одна історія"
06.06.2013 | 14:44
КИЇВСЬКА МДА
 

Музей історії міста Києва та Польський Інститут у Києві запрошують киян та гостей міста відвідати  польсько-українську виставку фотографій «ЄВРО: дві країни – одна історія», яка триватиме з 13 до 30 червня 2013 року у Музеї на вул. Б. Хмельницького, 7.

За інформацією організаторів, унікальний міжнародний фото¬проект висвітлює найбільш масштабну спортивну подію за роки незалежності України, що об’єднала мільйони вболівальників із десятків країн, – Чемпіонат Європи з фут¬болу 2012 року.

На виставці представлять знімки чотирьох визнаних фотокореспондентів з Польщі та України: Маріуша Форецького, Адама Нуркевича, Костянтина Чернічкіна, Михайла Чернічкіна. Ця фотовиставка – яскравий спогад про футбольне свято, карнавал емоцій та при¬страстей вболівальників, що вирували у червні 2012.

Відвідувачі побачать як фотографії матчів, що відбувалися у польських та українських містах, так і бурхливе життя цих міст, які змінили на місяць своє обличчя.

Як повідомляють організатори, 13 червня 2013 о 18:00 відбудеться відкрита зустріч із авторами та куратором проекту (Олександром Михедом), на якій вони поділяться своїми спогадами та досвідом роботи під час ЄВРО.

Фотографи, які взяли учать у проекті, мають багатий, але досить різний професійний досвід:

Михайло Чернічкін професійно висвітлює спортивні події вже майже сорок років (в тому числі фотографу¬вав усі Олімпійські ігри, в яких бра¬ли учать спортсмени України). Спортивною фотографією інтенсивно займається й Адам Нуркевич, який заснував фотоагенцію «Mediasport», а також є співзасновником Польського Клубу Фотожурналістів.

Натомість Маріуш Форецький працює в сфері документальної фотографії. ЄВРО він побачив через призму емоцій вболівальників та змін у міському просторі, у зв’язку із проведенням ігор. Костянтин Чернічкін, який працював як над документальними проектами для друкованих ЗМІ, так і фотографом агенції Reuters, зафіксував матчі в усіх українських містах ЄВРО й життя вболівальників, що вирувало й за межами стадіонів.

Представники засобів масової інформацію мають змогу акредитуватися на відкриття виставки, яка відбудеться 12 червня о 18:00, за телефонами: 520 28 27, 063 454 22 15 (Олена), 063 287 18 80 (Світлана).

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246412609