У Львові розпочався ІІ Міжнародний Форум Інвестицій та Інновацій
06.06.2013 | 16:40
Львівська ОДА
 

6 червня розпочався ІІ Міжнародний Форум Інвестицій та Інновацій, який вже другий рік поспіль проводять у Львові.

Міжнародний Форум Інвестицій та Інновацій «Високі технології для розвитку і добробуту» організований задля розвитку співпраці між підприємцями та інвесторами, а також сприяння залученню інвестицій в Україну та Східну Європу.

Основними акцентами цьогорічного Форуму є реалізація проектів в сфері альтернативної енергії та залучення інвестицій в стартап проекти у галузі інформаційних технологій.

Зазначимо, що в рамках сьогоднішнього Форуму відбудеться Міжнародний Форум Альтернативної Енергетики, конференція «Видобуток природного газу в Україні: проблеми та перспективи»,  Step IT Стартап Boot Camp та Фінал конкурсу стартап проектів.

Серед ключових питань, які розглядатимуться на цьогорічному Міжнародному Форумі Альтернативної Енергетики є правове регулювання реалізації проектів в сфері альтернативної енергетики, роль «зеленого тарифу» у стимулюванні інвестицій у проекти відновлюваної енергії,  практичні аспекти фінансування проектів в сфері відновлювальної енергетики, останні тенденції в галузі використання енергії вітру, сонця та геотермальної енергії, сьогодення і майбутнє біоенергетики, приклади з практики лідерів ринку в секторі відновлюваної енергії, перспективи та проблеми видобутку сланцевого газу в Україні.

Також в рамках заходу відбудеться нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Інвестор року 2012». Нагадаємо, у березні-квітні 2013 року обласна державна адміністрація спільно з Львівською торгово-промисловою палатою проводили щорічний конкурс «Інвестор року», в рамках якого відзначаються вітчизняні та іноземні компанії, що внесли значні обсяги інвестицій в економіку Львівщини, створили нові робочі місця, запровадили нові технології та інноваційне обладнання.

Варто відзначити, що Форум триватиме два дні. Пряму трансляцію заходу можна переглянути на офіційному сайті Форуму  http://www.iiif.com.ua .

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246413372