Микола Азаров доручив Олександру Вілкулу за місяць визначити ділянки, на яких зупинятимуть перевантажений транспорт
06.06.2013 | 17:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем'єру Олександру Вілкулу упродовж місяця визначити ділянки, на яких зупинятимуть перевантажений автотранспорт, а також забезпечити землевідведення під ці ділянки. Про це він заявив у четвер під час наради з питань збереження мережі автодоріг.

"Доручаю Олександру Вілкулу протягом місяця разом з "Укравтодором" на всіх транзитних магістралях відібрати ділянки для відстою перевантаженого автотранспорту, особливу увагу приділити Київській області та в'їздам у Київ. За місяць ми заслухаємо вашу доповідь на Уряді", - відзначив Микола Азаров.

Він додав, що на таких майданчиках відбуватимуться розвантаження автомобілів, і мають бути забезпечені комфортні умови для водіїв. Прем'єр-міністр запропонував встановити такі майданчики поруч із заправками, де, як правило, є кафе та магазини.

Микола Азаров також доручив Держказначейству забезпечити безперебійне фінансування ремонту доріг.

"У нас є всі можливості навіть у такій складній фінансовій ситуацій значно покращити стан наших доріг", - сказав Глава Уряду.

Нагадаємо, Микола Азаров поставив завдання упродовж 2013-2014 років на всіх основних транзитних магістралях встановити автоматичні пункти вагового контролю, оскільки, за результатами перевірок, понад 80% великотоннажного транспорту рухається українськими дорогами із значним перевищенням допустимого навантаження на вісь, що призводить до швидкого руйнування автополотна. Також Уряд розробляє законопроект, який істотно збільшить штрафи за перевантажений транспорт.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246413907