До кінця року буде завершена реконструкція Національного центру паралімпійської підготовки
07.06.2013 | 15:34
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

На реконструкцію Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів у цьому році виділено 10 млн. грн., що дасть можливість до кінця року завершити його реконструкцію, розпочату у 2002 році. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час відвідання Центру.

«У 2013 р. для реконструкції Національного центру у державному бюджеті було передбачено 10 млн. грн. Ці гроші вже перераховані. Тобто ми, зі свого боку, робимо все можливе для вирішення наявних проблем, для забезпечення нормального функціонування, а також подальшого розвитку Центру. Також на Західний реабілітаційно-спортивний центр у Львові вже направлено передбачені бюджетом 17 млн. грн.», – сказала вона.

Наталія Королевська зазначила, що створені в Україні Національний центр паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів (АР Крим) і Західний реабілітаційно-спортивний центр (м. Львів) є унікальними об’єктами. За її словами, за рахунок Фонду соціального захисту інвалідів їхня реконструкція сумарно профінансована на понад 300 млн. грн.

«Ці Центри повністю відповідають міжнародним стандартам та носять звання одних з найкращих у світі з реабілітації людей з особливими потребами, адаптації їх у суспільстві здорових людей і підготовки інвалідів до самостійного життя. Діяльність Центрів є яскравим прикладом ефективного використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів України у сфері реабілітаційно-спортивної, соціальної та спортивно-оздоровчої реабілітації інвалідів. Це одна з кращих соціальних інвестицій», – сказала вона.

Міністр зазначила, що станом на I квартал 2013 року майже 39 тисяч інвалідів з різними видами нозологій (у тому числі з важкими ураженнями опорно-рухового апарату), близько 4 тисяч дітей з інвалідністю пройшли реабілітаційно-спортивну, соціальну та спортивно-оздоровчу реабілітацію на території Національного центру в Криму.

«Ми плануємо до кінця року завершити реконструкцію Національного центру, розпочату ще в 2002-му році. Це дуже важливо, адже даний Центр паралельно веде наших паралімпійців та допомагає в реабілітації людей з особливими потребами», – підсумувала Наталія Королевська.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246416090