Черкащина отримала 135 тис. грн. гранту на реалізацію мікропроекту спрямованого на місцевий розвиток
10.06.2013 | 11:26
Черкаська ОДА
 

Громадська організація «Погребське об’єднання громадян» с. Погреби Драбівського району, що на Черкащині, було створене торік у рамках реалізації проекту з відтворення досвіду проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». У рамках проекту було успішно реалізовано мікропроект з часткової заміни віконних блоків у Погребській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На цьому громада не зупинилась і виборола право реалізовувати проект із інноваційного енергозбереження в дошкільному навчальному закладі «Берізка», над яким зараз активно працює громада села (вартість проекту становить більше 240 тис. грн., 160 тис. грн. – внесок проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»).

Враховуючи позитивний досвід співпраці з грантовими програмами розвитку, громадою було підготовлено мікропроект «Покращення надання медичних послуг шляхом створення центру практики сімейної медицини» та подано для одержання гранту від посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. 30.05.2013 з візитом до с. Погреби Драбівського району прибув начальник економічного відділу посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Петер Віст. Метою візиту був огляд сільської лікарської амбулаторії для надання мікрогранту в рамках проекту громади с. Погреби «Покращення надання медичних послуг шляхом створення центру практики сімейної медицини».

Днями громадська організація отримала підтвердження виділення гранту для реалізації мікропроекту громади. Загальна вартість проекту становить більше 140 тис. грн., з них розмір гранту – 135 тис. грн. У рамках проекту передбачається проведення санації будівлі лікарської амбулаторії та обладнання палат для перебування хворих. Загалом користь від проекту зможуть отримати більше 1 тис. жителів населених пунктів, що входять до складу сільської ради.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246418489