Харківська ОДА: 112 жителів області візьмуть кредити на доступне житло
11.06.2013 | 16:34
Харківська ОДА
 

112 жителів Харківської області виявили бажання взяти участь у Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла. Про це повідомив 10 червня в ході Інтернет-конференції в рамках Днів відкритості Харківської області перший заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб.

За його словами, в області активно реалізуються ряд державних програм доступного житла.

«За Програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла в Харківській області визначено 24 житлові будинки, в яких громадяни можуть придбати 1891 квартиру. Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву вже видав 40 довідок для надання в банк. 112 громадян виявили бажання взяти участь у Програмі. На даний момент укладено 24 договори на часткову компенсацію і видано кредитів на загальну суму 5,2 млн. грн.», - сказав перший заступник голови ОДА.

Також він зазначив, що за Регіональною програмою будівництва доступного житла в Харківській області підписано 31 договір на будівництво 35 квартир загальною площею житла 1,9 тис. кв. м. За цією програмою отримано 1,9 млн.грн. з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  та 0,9 млн. грн. з міського бюджету Харкова. Всього громадянам видано 2,8 млн. грн. кредитів.

«Щодня з питань участі у програмах звертаються 10-15 осіб. Ці програми досить популярні, особливо серед молоді», - зазначив Валентин Дулуб.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246422400