М.Присяжнюк: В Україні зростають інвестиції у виробництво високоякісного насіння
11.06.2013 | 16:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Серед вітчизняних аграріїв зростає попит на високоякісне насіння зернових культур, стійке до несприятливих погодних умов. Тому галузь вітчизняного насінництва має високу привабливість для інвесторів. І як наслідок, виробництво високоякісного насіння в Україні поступово зростає. Про це сьогодні на відкритті заводу ТОВ «Стасі насіння» Піонер Хайбред» у Полтавській області повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Інвестування в галузь насінництва є обов’язковою умовою нарощення валового виробництва зернових в Україні. Адже завдяки більш стійкому та продуктивному насінню  зросте врожайність зернових. Тому наразі для розвитку вітчизняного насінництва ми використовуємо як розробки української науки, так і кращі іноземні напрацювання», – зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр зауважив, що компанія «DuPont Pioneer», у відкритті заводу якої він узяв участь, визначила для себе Україну базою для виробництва насіння.

«Ми дійшли згоди з керівництвом, що насамперед необхідно забезпечити українських аграріїв високоякісним насінням, і потім – експортувати його на зовнішні ринки. Разом із тим, найближчим часом ми будемо обговорювати питання наступного траншу інвестицій у такий самий насіннєвий завод, однак більш потужний», – підсумував Микола Присяжнюк.

Нагадаємо,  що загалом інвестиції в нові виробничі потужності насіннєвого заводу «Піонер Хайбред» становили 41,5 мільйона доларів. Новозбудоване підприємство має забезпечити дедалі більший попит сільгоспвиробників України на гібриди кукурудзи та соняшнику.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246422475