На швидкісні електропоїзди реалізовано понад 2 млн. квитків
13.06.2013 | 16:43
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту
 

З моменту впровадження швидкісного руху на території України (з 27 травня 2012 року) на швидкісні електропоїзди виробництва компанії Hyundai Rotem та Škoda Vagonka реалізовано понад 2 млн. квитків. Зокрема, на швидкісні електропоїзди корейського виробництва  реалізовано майже 1,5 млн. квитків, з яких 10% через мережу Інтернет.

Найбільше квитків реалізовано на швидкісні електропоїзди, що курсують між Києвом та Харковом – 658,5 тис., також значним попитом користуються швидкісні електропоїзди, які курсують за маршрутом Київ – Донецьк – Київ, реалізовано – 387,8 тис. квитків, Київ – Дніпропетровськ – Київ – 248 тис. квитків, Київ – Львів – Київ – майже 150 тис. квитків.

Нагадаємо, з введенням нового графіку руху поїздів на 2013 – 2014 роки Укрзалізниця продовжила розвивати напрямки  швидкісного руху, даючи пасажирам право вибору між денними швидкісними поїздками та традиційними нічними.

Так, починаючи з 26 травня мешканці Лівобережної України, а саме Донецького, Дніпропетровського та Харківського регіонів можуть скористатися швидкісними поїздами Інтерсіті+, аби доїхати до місць відпочинку в АР Крим. Відстань від Харкова до Сімферополя швидкісні поїзди долають за 6 год. 52 хв., Донецьк – Сімферополь за 6 год. 43 хв. та Дніпропетровськ – Сімферополь за 4 год. 55 хв. 

Значно розширився вибір на здійснення поїздок залізничним транспортом і для мешканців Запорізького регіону. Маршрут прямування ранкового поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ – Дніпропетровськ (час руху 5 год. 15 хв.) продовжено до Запоріжжя, загальний час на шляху прямування 6 год. 50 хв.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246430762