Компанія CLAAS - четвертий світовий виробник сільськогосподарської техніки заявила про наміри інвестувати в Україну
13.06.2013 | 17:04
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

13 червня на Першій міжнародній бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» четверта за потужностями компанія у світі з виробництва сільськогосподарської техніки CLAAS, повідомила, що вивчає можливості інвестування в Україну та створення нових виробничих потужностей  в рамках національного проекту «Зерно України». Базою виробництва німецьких зернозбиральних комбайнів в Україні стане Херсонський машинобудівний завод. Про це заявив регіональний менеджер з експорту групи компанії CLAAS Томас Клаусніцер під час свого виступу на круглому столі «Національні проекти України - пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій» за участю Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва.

«Ми провели економічний аналіз доцільності запуску виробництва техніки в Україні. І вже цього року ми плануємо запустити пілотний проект, який далі будемо розвивати у масштабні потужності,    підкреслив Томас Клаусніцер.   Україна для нас є дуже цікавою площадкою для розширення присутності компанії в світі і СНГ, оскільки має серйозний географічний потенціал та сильні традиції розвитку сільського господарства. Ще одна важлива перевага – Держінвестпроект пропонує співпрацю за вже готовим бізнес-планом, який має підтримку з боку Уряду та готову законодавчу платформу».

Довідково

Компанія CLAAS - німецька машинобудівна компанія, лідер серед виробників сільськогосподарської техніки. Компанія має 14 заводів в Європі, Азії та Америці, на яких працює понад 8 тис. осіб. До продукції CLAAS входять зерно- та кормозбиральні комбайни, трактори, прес-підбирач, кормові машини, телескопічні навантажувачі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246431084